Zahvala zavodu Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma
Po 10. letih delovanja, sobivanja in soustvarjanja Visoke šole za upravljanje podeželja Grm Novo mesto z zavodom Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma zremo v uspešno, plodno, z dosežki posuto poslovno pot ter z usmeritvami in pogledom naprej, v prihodnost. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem zaposlenim na zavodu Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma, preteklim in sedanjim sodelavcem, s katerimi smo skupaj tlakovali, ustvarjali in razvijali področja pedagoškega, razvojnega in raziskovalnega dela.