Diseminacijski dogodek: predstavitev e-platforme projekta GYE
15. 12. 2025 smo na VŠ Grm Novo mesto izvedli dogodek, na katerem smo zunanjim deležnikom predstavili projekt GYE, ki ga na šoli izvajamo v sodelovanju s partnerskimi državami – Slovaško, Španijo in Italijo. V okviru dogodka smo predstavili tudi module na e-platformi ter praktično uporabo same platforme, ki je brezplačna in na voljo tudi zunanjim deležnikom.



