Študij‎ > ‎

Urniki

URNIK 1. LETNIK VŠ GRM NOVO MESTO

 

Urnik za predmet:  LOGISTIKA V KMETIJSTVU

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Ponedeljek,

13. 2. 2017


 Prof. dr. Robert Vodopivec

Predavanja

16.00

P4

Torek,

14. 2. 2017

16.00

P4

Sobota,

25. 2. 2017

08.00

P4

IZPIT  1. rok: 28. 3. 2017, ob 16.00 v P4


Urnik za predmet:  CELOSTNI RAZVOJ PODEŽELJA

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Sreda,

15. 2. 2017

Izr. prof. dr. Marjan Ravbar

Predavanja

16.00

P4

Četrtek,

16.  2. 2017

16.00

P4

Petek,

17.  2. 2017

16.00

P4

Ponedeljek,

27.  2. 2017

16:00

P4

Torek,

28.  2. 2017

16:00

P4

 

IZPIT  1. rok: 31. 5. 2017, ob 16.00 v P4


Urnik za predmet:  PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Sreda,

8. 3. 2017

Prof. dr. Robert Vodopivec

konzultacije

16.00

P4

Četrtek,

9. 3. 2017

16.00

P4

 

IZPIT  1. rok: 28. 3. 2017, ob 16.00 v P4


Urnik za predmet:  OSNOVE ŽIVINOREJE

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Petek

17.  3. 2017

Dr. Vida Čadonič Špelič

Barbara Turk, VP


Predavanja in vaje

16.00

P2

Torek,

21.  3. 2017

16.00

P2

Sreda,

22.  3. 2017

16.00

P4


IZPIT  1. rok: 31. 3. 2017, ob 16.00 v P2


Urnik za predmet:  ORGANIZACIJA IN POSLOVANJE

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Ponedeljek,

3.  4. 2017

Marjan Mavčec, VP

konzultacije

16.00

P4

Torek,

4.  4. 2017

16.00

P4

 

IZPIT  1. rok: 18. 4. 2017, ob 16.00 v P4



Urnik za predmet:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Četrtek,

6. 4. 2017

Dr. Jože Podgoršek

Predavanja

16.00

P4

Ponedeljek,

10. 4. 2017

16.00

P4

Sreda,

12. 4. 2017

16.00

P4


IZPIT  1. rok: 24. 4. 2017, ob 16.00 v P4




DODATNI IZPITNI ROKI




EKONOMIKA

IZPIT  3. rok: 3. 7. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 17. 8. 2017, 16.00


RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKA V KMETIJSTVU

IZPIT  3. rok: 29. 6. 2017, 14.00

IZPIT  4. rok: 18. 8. 2017, 16.00


STROKOVNA TERMINOLOGIJA V TUJEM JEZIKU – ANGLEŠKI JEZIK

IZPIT  1. rok (prestavljen): 6. 3. 2017 ob 16.00 v ZGO.

IZPIT  2. rok: 6. 2. 2017, 16.00

IZPIT  3. rok: 4. 7. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 23. 8. 2017, 16.00


POSLOVNI RAČUN IN STATISTIKA

IZPIT  2. rok: 10. 2. 2017, 16.00

IZPIT  3. rok: 28. 6. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 21. 8. 2017, 16.00


TRAJNOSTNI RAZVOJ S POUDARKOM NA NARAVNIH VIRIH

IZPIT  1. rok: 18. 2. 2017, 9.00

IZPIT  2. rok: 1. 7. 2017, 9.00

IZPIT  3. rok: 19. 8. 2017, 9.00

IZPIT  4. rok: 9. 9. 2017, 9.00



URNIK 2. LETNIK VŠ GRM NOVO MESTO

 

Urnik za predmet:  AGROŽIVILSKA KEMIJA

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Sreda,

1. 3. 2017

izr. prof. dr. Darja Rudan Tasič

 

Predavanja

16:00

P4

Četrtek,

2. 3. 2017

16:00

P4

Petek,

3 .3. 2017

16:00

P4

Ponedeljek,

6. 3. 2017

dr. Tjaša Rešetič

Vaje

Vaje

16:00

LAB

Torek,

7. 3. 2017

16:00

LAB

KOLOKVIJ 1. rok:

13. 3. 2017 ob 16.00 v P2

IZPIT  1. rok:

20. 3. 2017 ob 16.00 v P4


Urnik za predmet:  PROSTORSKO IN URBANISTIČNO NAČRTOVANJE PODEŽELJA

 

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Torek,

14. 3. 2017

 

izr. prof. dr. Marjan Ravbar

Predavanja in vaje

16.00

P4

Sreda,

15. 3. 2017

16.00

P4

Četrtek,

16 .3. 2017

16.00

P4

Petek,

17. 3. 2017

16.00

P4

Sobota,

18. 3. 2017

08.00

P4

 

IZPIT  1. rok: 31. 5. 2017 ob 17.00 v P4



Urnik za predmet:  UREJANJE KMETIJSKIH ZEMLJIŠČ


DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Petek,

24. 3. 2017

dr. Jože Podgoršek, VP

Predavanja in vaje

16.00

P4

Sreda,

29. 3. 2017

16.00

P4

Četrtek,

30. 3. 2017

16.00

P4

Petek,

31.3.2017

16.00

P4


IZPIT  1. rok: 10. 4. 2016, ob 18.30





  VINARSTVO

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Sreda,
8.3. 2017

doc. dr. Julij Nemanič

Konzultacije

 

16.00

P2

Četrtek,
  9. 3. 2016

16.00

P2

IZPIT  1. rok: 21. 3. 2017 ob 16.00 v P4



KULTURA IN NAČIN PREHRANJEVANJA: Izpitni rok, 16.6.2017 ob 16:00 v P4.




DODATNI IZPITNI ROKI



UPRAVLJANJE Z DIVJADJO IN GOZDOM 

IZPIT  3. rok: 26. 6. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 16. 8. 2017, 16.00


FIZIOLOGIJA IN PREHRANA RASTLIN 

IZPIT  3. rok: 27. 6. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 18. 8. 2017, 16.00


SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO

IZPIT  2. rok: 6. 2. 2017, 16.00

IZPIT  3. rok: 5. 7. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 23. 8. 2017, 16.00


SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO

IZPIT  2. rok: 6. 2. 2017, 16.00

IZPIT  3. rok: 5. 7. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 23. 8. 2017, 16.00


DODATNE IN DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA PODEŽELJU

IZPIT  3. rok: 3. 7. 2017

IZPIT  4. rok: 17. 8. 2017


TURIZEM NA PODEŽELJU

IZPIT  2. rok: 13. 2. 2017

IZPIT  3. rok: 3. 7. 2017

IZPIT  4. rok: 17. 8. 2017



URNIK 3. LETNIK VŠ GRM NOVO MESTO


Urnik za predmet:  CELOVITA KAKOVOST IN POSLOVNA ODLIČNOST

DATUM

PREDAVATELJ

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Petek,

17. 2. 2017

doc. dr. Franc Brcar

Predavanja in vaje

16.00

RA3

Ponedeljek,

27. 2. 2017

16.00

RA3

Sreda,

1. 3. 2017

16.00

RA3

Četrtek,

2. 3. 2017

16.00

RA3

IZPIT  1. rok: 10. 3. 2017 ob 16.00 v RA3




IZBIRNI MODUL 1: LOGISTIKA

 Urnik za predmet:  UPRAVLJANJE LOGISTIČNIH PROCESOV

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Sreda,

8.   3. 2017

Prof. dr. Robert Vodopivec  

Konzultacije

 

16.00

ZGO

Četrtek,

9.   3. 2017

16.00

ZGO

IZPIT  1. rok: 28. 3. 2017, ob 16.00 v P4


IZBIRNI MODUL 4: UPRAVLJANJE PODEŽELJA

 

Urnik za predmet:  OBNOVLJIVI VIRI ENERGIJE

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Sobota,

11. 2. 2017

mag. Aleš Zver, pred.

Konzultacije

8.00

P4

  IZPIT  1. rok: dogovor na konzultacijah


Urnik za predmet:  UČINKOVITA RABA ENERGIJE

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Ponedeljek,

6. 3. 2017

mag. Matjaž Glavič, pred.

Konzultacije

16.00

P2

IZPIT  1. rok: 17. 3. 2017 ob 16.00 v P3



IZBIRNI MODUL 5: NOVI IZZIVI V ŽIVINOREJI

Predmet ČEBELARSTVO se bo zaradi odsotnosti prof. dr. Aleša Gregorca odvijal v mesecu juniju 2017.  


IZBIRNI MODUL 6: VARSTVO NARAVE


Urnik za predmet:  GOJENJE IN UPORABA KORISTNIH ORGANIZMOV

DATUM

PREDAVATELJI

NAČIN IZVAJANJA

URA

PROSTOR

Sreda,

15. 3. 2017

dr. Tit Turnšek, pred.

Predavanja

 

16.00

RA3

Četrtek,

16. 3. 2017

16.00

RA3

Sreda,

22. 3. 2017

8.00

RA3

Petek,

24. 3. 2017

16.00

RA3

Sreda,

29.3.2017

16.00

RA3

IZPIT  1. rok: 6. 4. 2017 ob 16.00 v RA3




DODATNI IZPITNI ROKI


BIOTEHNOLOGIJA IN GENETIKA

IZPIT  3. rok: 26. 6. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 25. 8. 2017, 16.00


UPRAVLJANJE IN NAČRTOVANJE LOGISTIČNIH PROCESOV

IZPIT  3. rok: 29. 6. 2017, 16.00
IZPIT  4. rok: 21. 8. 2017, 16.00


EKOLOŠKO KMETIJSTVO

IZPIT  2. rok: 7. 2. 2017, 16.00

IZPIT  3. rok: 30. 6. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 24. 8. 2017, 16.00


GOSPODARJENJE S KMETIJSKIM PROSTOROM

IZPIT  3. rok: 3. 7. 2017

IZPIT  4. rok: 18. 8. 2017

  

GOSPODARJENJE Z GOZDOM IN EKOSISTEMI

IZPIT  2. rok: 10. 2. 2017

IZPIT  3. rok: 7. 7. 2017

IZPIT  4. rok: 28. 8. 2017


ŠPORTNA KONJEREJA

IZPIT  2. rok: 16. 2. 2017

IZPIT  3. rok: 11. 7. 2017

IZPIT  4. rok: 29. 8. 2017



DOŽIVETJA V TURIZMU

IZPIT  2. rok: 13. 2. 2017

IZPIT  3. rok: 6. 7. 2017

IZPIT  4. rok: 17. 8. 2017

 

NAČRTOVANJE TURISTIČNE PONUDBE
IZPIT  2. rok: 14. 2. 2017

IZPIT  3. rok: 8. 6. 2017

IZPIT  4. rok: 17. 8. 2017


EKOREMEDIACIJE

IZPIT  2. rok: 6. 2. 2017, 16.00

IZPIT  3. rok: 5. 7. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 23. 8. 2017, 16.00


EVROPSKA KMETIJSKA POLITIKA

IZPIT  2. rok: 9. 2. 2017, 16.00

IZPIT  3. rok: 4. 7. 2017, 16.00

IZPIT  4. rok: 16. 8. 2017, 17.00